TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
770095-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN PLUG HSG 9POS 5.03MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.444
$1.444
10
$1.3243
$13.243
25
$1.28554
$32.1385
50
$1.27243
$63.6215
100
$1.18104
$118.104
250
$1.16147
$290.3675
500
$1.057084
$528.542
1000
$0.946152
$946.152
2500
$0.87437
$2185.925
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.198" (5.03mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Detent Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .093" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.198" (5.03mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770095 |