TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
770098-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 12POS 5.03MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5795
$0.5795
10
$0.55765
$5.5765
25
$0.55518
$13.8795
50
$0.53637
$26.8185
100
$0.44973
$44.973
250
$0.42161
$105.4025
500
$0.398183
$199.0915
1000
$0.348992
$348.992
2500
$0.330258
$825.645
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.198" (5.03mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .093" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.198" (5.03mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770098 |