TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
770275-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN PLUG HSG 4POS 3.68MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.874
$0.874
10
$0.8303
$8.303
25
$0.79344
$19.836
50
$0.78242
$39.121
100
$0.683715
$68.3715
250
$0.65816
$164.54
500
$0.621585
$310.7925
1000
$0.537482
$537.482
2500
$0.497268
$1243.17
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Detent Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .062" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.145" (3.68mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770275 |