TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
770429-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 9POS 3.68MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.3857
$3.857
25
$0.38418
$9.6045
50
$0.37639
$18.8195
100
$0.32167
$32.167
250
$0.289446
$72.3615
500
$0.273372
$136.686
1000
$0.239609
$239.609
2500
$0.238004
$595.01
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.145" (3.68mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .062" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.145" (3.68mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770429 |