TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
770538-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PLUG HSG 4POS 3.68MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.323
$0.323
10
$0.2926
$2.926
25
$0.29108
$7.277
50
$0.285
$14.25
100
$0.24358
$24.358
250
$0.219222
$54.8055
500
$0.207043
$103.5215
1000
$0.181469
$181.469
2500
$0.180253
$450.6325
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.145" (3.68mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Detent Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .062" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.145" (3.68mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | - |
| Base Product Number | 770538 |