3M
Producto No:
7810 0.30MM
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RF EMI SHLDING SHEET 10"X7.677"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Rectangular |
| Material | Nickel-Coated Graphite, Acrylic |
| Thickness - Overall | 0.012" (0.30mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Type | Shielding Sheet |
| Length | 10.000" (254.00mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | 3M |
| Shelf Life | - |
| Package | Box |
| Width | 7.677" (195.00mm) |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Base Product Number | 78100 |