78LBWR500LF
TT Electronics/BI
Producto No:
78LBWR500LF
Descripción:
TRIMMER 500 OHM 1W WIRE LEADS
Guía del usuario
Termination Style Wire Leads
Tolerance ±10%
Size / Dimension -
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 500 Ohms
Series 78
Power (Watts) 1W