78SBWR100LF
TT Electronics/BI
Producto No:
78SBWR100LF
Fabricante:
TT Electronics/BI
Descripción:
TRIMMER 100OHM 1W SLDR HOOK SIDE
Guía del usuario
Termination Style Solder Hook
Tolerance ±10%
Number of Turns 22
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension -
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 100 Ohms
Series 78
Power (Watts) 1W