78SBWR50KLF
TT Electronics/BI
Producto No:
78SBWR50KLF
Descripción:
TRIMMER 50KOHM 1W SLDR HOOK SIDE
Guía del usuario
Termination Style Solder Hook
Tolerance ±10%
Size / Dimension -
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 50 kOhms
Series 78
Power (Watts) 1W