Weidmüller
Producto No:
7906100000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN BARRIER STRIP 12CIRCUIT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$17.043
$17.043
10
$16.35995
$163.5995
25
$15.79204
$394.801
50
$15.22413
$761.2065
100
$14.76965
$1476.965
250
$14.485638
$3621.4095
500
$14.201626
$7100.813
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -60°C ~ 130°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | Enclosed |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | 150V |
| Color | Yellow |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | - |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | BK |
| Terminal Screw Finish | - |
| Mfr | Weidmüller |
| Pitch | - |
| Features | - |
| Material - Insulation | Gemin (Thermosetting Plastic) |
| Number of Circuits | 12 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 24 |