Weidmüller
Producto No:
7906110000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN BARRIER STRIP 2CIRCUIT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.1135
$4.1135
10
$3.13785
$31.3785
25
$2.9393
$73.4825
50
$2.61269
$130.6345
100
$2.555975
$255.5975
250
$2.35714
$589.285
500
$2.129938
$1064.969
1000
$1.888552
$1888.552
5000
$1.774952
$8874.76
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -60°C ~ 130°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | Enclosed |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Yellow |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Terminal Screw Material | - |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | MK |
| Terminal Screw Finish | - |
| Mfr | Weidmüller |
| Pitch | - |
| Features | - |
| Material - Insulation | Gemin (Thermosetting Plastic) |
| Number of Circuits | 2 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 4 |