Weidmüller
Producto No:
7906250000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN BARRIER STRIP 5CIRCUIT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$14.402
$14.402
10
$13.30475
$133.0475
25
$12.88124
$322.031
50
$12.03365
$601.6825
100
$11.86417
$1186.417
250
$11.016732
$2754.183
500
$10.804863
$5402.4315
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -60°C ~ 130°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | Enclosed |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | 300V |
| Color | Yellow |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | - |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | MK |
| Terminal Screw Finish | - |
| Mfr | Weidmüller |
| Pitch | - |
| Features | - |
| Material - Insulation | Gemin (Thermosetting Plastic) |
| Number of Circuits | 5 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 10 |