Weidmüller
Producto No:
7910210000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN TERM BLK DISCONN 10-22AWG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.481
$9.481
10
$8.1225
$81.225
25
$7.75162
$193.7905
50
$6.96825
$348.4125
100
$6.597085
$659.7085
250
$5.978616
$1494.654
500
$5.566297
$2783.1485
1000
$5.257062
$5257.062
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 13mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 6.1mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 32 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 22 A |
| Series | W |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 400V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-6mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-22 AWG |