Weidmüller
Producto No:
7914370000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN TERM BLK DISCONN 10-26AWG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.4755
$15.4755
10
$14.29085
$142.9085
25
$13.8358
$345.895
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 13mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | 5mm x 20mm |
| Terminal - Width | 6.1mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Obsolete |
| Current - IEC | 6.3 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 6.3 A |
| Series | W |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Fuse, Removable Plug |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | LED |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 400V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-6mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-26 AWG |