Weidmüller
Producto No:
7917520000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
BOX S STEEL 19.69"L X 13.78"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Area (L x W) | 271in² (1748cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Stainless Steel |
| Size / Dimension | 19.685" L x 13.780" W (500.00mm x 350.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 22 lbs (10 kg) |
| Ratings | IP66, IP67 |
| Design | Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | NexT |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | Mounting Flange, Sealed |
| Height | 8.071" (205.00mm) |
| Package | Bulk |