Trumeter
Producto No:
7932
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
6 DIGIT LCD 1 PRESET COUNTER/TIM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$235.448
$235.448
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Display Characters - Height | 0.275" (7.00mm) |
| Input Type | Voltage |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Protected, Water Resistant, NEMA 4X |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Count Rate | 30Hz |
| Output Type | - |
| Number of Characters Per Row | 6, 6 |
| Panel Cutout Dimensions | Square - 45.00mm x 45.00mm |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Time Counter (Hour Meter) |
| Display Type | LCD - Black Characters, Green Backlight |
| Voltage - Supply | 85 ~ 265VAC, 10 ~ 26VDC |
| Mfr | Trumeter |
| Operating Mode | - |
| Time Format | - |
| Package | Bulk |
| Reset | Programmable |