Weidmüller
Producto No:
7940029426
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN TERM BLK DISCONNECT 4-18AWG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$55.1855
$55.1855
10
$53.21615
$532.1615
25
$51.2449
$1281.1225
50
$50.45659
$2522.8295
100
$49.273935
$4927.3935
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 3 |
| Stripping Length | - |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 17.8mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 32 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 30 A |
| Series | WSI |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Fuse, Lever |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | LED |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 690V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 1.5-25mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 4-18 AWG |