Weidmüller
Producto No:
7940102496
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
TERM BLK INSTRUM 9.5MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 60°C |
| Stripping Length | - |
| Termination Style | - |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Terminal - Width | 9.5mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | - |
| Current - UL | 25 mA |
| Series | - |
| Type | Instrumentation |
| Length | - |
| Voltage - UL | 30 V |
| Mfr | Weidmüller |
| Housing Color | - |
| Features | 1/8" Phono Jack |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-22 AWG |