Belden Inc.
Producto No:
7960A 1SW1000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE CAT5E 4COND 22AWG 1000'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1562.864
$1562.864
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Usage | Industrial, Network |
| Cable Type | Multi-Pair, Cat5e |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | UL Style 21047 |
| Series | DataTuff® |
| Shield Coverage | 100%, 85% |
| Length | 1000.0' (304.8m) |
| Conductor Insulation | Polyolefin (PO) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | Solid |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Green |
| Features | Flame Retardant, Oil Resistant, Rip Cord, UV Resistant |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.265" (6.73mm) |
| Base Product Number | 7960A |
| Number of Conductors | 4 (2 Pair) |