Hogar / Crystals / 7B-30.000MBBK-T
minImg
7B-30.000MBBK-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7B-30.000MBBK-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD
En stock : 254
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Series 7B
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 30 MHz