Hogar / Crystals / 7B-50.000MAAJ-T
minImg
7B-50.000MAAJ-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7B-50.000MAAJ-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Ratings -
Series 7B
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 50 MHz