7B12000117
TXC CORPORATION
Producto No:
7B12000117
Descripción:
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -10°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 12 MHz