Hogar / Oscillators / 7C-6.780MAB-T
minImg
7C-6.780MAB-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7C-6.780MAB-T
Descripción:
XTAL OSC XO 6.7800MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 45mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 6.78 MHz