7C80000014
TXC CORPORATION
Producto No:
7C80000014
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
XTAL OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 75°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 7C
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Output CMOS
Mfr TXC CORPORATION
Base Resonator Crystal
Frequency 80 MHz