Hogar / Oscillators / 7CL-7.3728MDD-T
minImg
7CL-7.3728MDD-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7CL-7.3728MDD-T
Descripción:
XTAL OSC XO 7.3728MHZ 1.8V CMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 7.3728 MHz