Hogar / Oscillators / 7L-16.369MDG-T
minImg
7L-16.369MDG-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7L-16.369MDG-T
Descripción:
XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ SNWV
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 16.369 MHz