Hogar / Crystals / 7M-10.000MAAE-T
minImg
7M-10.000MAAE-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7M-10.000MAAE-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 10.0000MHZ 12PF SMD
En stock : 375
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series 7M
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 10 MHz