Hogar / Crystals / 7M-16.384MBBK-T
minImg
7M-16.384MBBK-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7M-16.384MBBK-T
Descripción:
CRYSTAL 16.3840MHZ 20PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 16.384 MHz