Hogar / Crystals / 7M-19.200MEEE-T
minImg
7M-19.200MEEE-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7M-19.200MEEE-T
Descripción:
3.2X2.5 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Guía del usuario
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 19.2 MHz