Hogar / Crystals / 7M-25.000MAHE-T
minImg
7M-25.000MAHE-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7M-25.000MAHE-T
Descripción:
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
En stock : 8815
Guía del usuario
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 25 MHz