Hogar / Crystals / 7M-27.120MEEQ-T
minImg
7M-27.120MEEQ-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7M-27.120MEEQ-T
Descripción:
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
En stock : 114227
Guía del usuario
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 27.12 MHz