7M16805001
TXC CORPORATION
Producto No:
7M16805001
Descripción:
CRYSTAL 16.8000MHZ 9PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 16.8 MHz