Hogar / Oscillators / 7N-12.800MBP-T
minImg
7N-12.800MBP-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7N-12.800MBP-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ CMOS
En stock : 2724
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 7N
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr TXC CORPORATION
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz