Hogar / Oscillators / 7P-26.000MBP-T
minImg
7P-26.000MBP-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7P-26.000MBP-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ CMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 7P
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr TXC CORPORATION
Base Resonator Crystal
Frequency 26 MHz