Hogar / Oscillators / 7Q-16.369MBS-T
minImg
7Q-16.369MBS-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7Q-16.369MBS-T
Descripción:
XTAL OSC VCTCXO 16.3690MHZ SNWV
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function -
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 16.369 MHz