7Q26000001
TXC CORPORATION
Producto No:
7Q26000001
Descripción:
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 26 MHz