Hogar / Crystals / 7R-40.000MEEC-T
minImg
7R-40.000MEEC-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7R-40.000MEEC-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 40.0000MHZ 9PF SMD
En stock : 966
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance -
Operating Temperature -
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series 7R
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 40 MHz