Toshiba Semiconductor and Storage
Producto No:
7UL1G02FS,LF
Fabricante:
Paquete:
fSV
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC GATE NOR 1CH 2-INP FSV
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.437
$0.437
10
$0.33155
$3.3155
25
$0.29868
$7.467
100
$0.20653
$20.653
250
$0.173888
$43.472
500
$0.141284
$70.642
1000
$0.10868
$108.68
2500
$0.097812
$244.53
5000
$0.092378
$461.89
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 4.4ns @ 3.6V, 30pF |
| Logic Type | NOR Gate |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input Logic Level - Low | 0.1V ~ 0.4V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | fSV |
| Series | 7UL |
| Package / Case | SOT-953 |
| Input Logic Level - High | 0.75V ~ 2.48V |
| Voltage - Supply | 0.9V ~ 3.6V |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 1 µA |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Base Product Number | 7UL1G02 |