Toshiba Semiconductor and Storage
Producto No:
7UL1G34FS,LF
Fabricante:
Paquete:
fSV
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC BUFFER NON-INVERT 3.6V FSV
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.437
$0.437
10
$0.3287
$3.287
25
$0.29602
$7.4005
100
$0.204535
$20.4535
250
$0.172216
$43.054
500
$0.139916
$69.958
1000
$0.107635
$107.635
2500
$0.096872
$242.18
5000
$0.091485
$457.425
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | - |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | fSV |
| Series | 7UL |
| Package / Case | SOT-953 |
| Voltage - Supply | 0.9V ~ 3.6V |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Base Product Number | 7UL1G34 |