Hogar / Crystals / 7V-24.000MAKV-T
minImg
7V-24.000MAKV-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7V-24.000MAKV-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
En stock : 1676
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±60ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series 7V
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 24 MHz