Hogar / Crystals / 7V-50.000MDIQ-T
minImg
7V-50.000MDIQ-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7V-50.000MDIQ-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 50.0000MHZ 10PF SMD
En stock : 5959
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series 7V
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 50 MHz