Hogar / Oscillators / 7X-12.000MBA-T
minImg
7X-12.000MBA-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7X-12.000MBA-T
Descripción:
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
En stock : 820
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 12 MHz