Hogar / Oscillators / 7X-22.5792MDB-T
minImg
7X-22.5792MDB-T
TXC CORPORATION
Producto No:
7X-22.5792MDB-T
Descripción:
XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 22.5792 MHz