TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
8-331350-0
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN BNC PLUG STR 50 OHM PUSH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.618
$15.618
10
$13.8453
$138.453
25
$13.31292
$332.823
50
$12.78054
$639.027
100
$12.07051
$1207.051
250
$11.005484
$2751.371
500
$10.295435
$5147.7175
1000
$9.443399
$9443.399
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 500 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 4 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule, 1 Gasket |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Feature | - |
| Series | Coaxicon |
| Cable Group | RG-174, 188 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | BNC |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Silver |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 331350 |