TE Connectivity Deutsch Connectors
Producto No:
8-968971-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 9POS 5.00MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.577
$1.577
10
$1.3699
$13.699
25
$1.31214
$32.8035
50
$1.28288
$64.144
100
$1.22455
$122.455
250
$1.107928
$276.982
500
$1.020471
$510.2355
1000
$0.874694
$874.694
2500
$0.816373
$2040.9325
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Yellow |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.217" (5.51mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | MCP |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 968971 |