Würth Elektronik
Producto No:
82557060
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
SMT VARISTOR POWER WE-VS 0402; 6
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 9.6 V |
| Capacitance @ Frequency | 190 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 12 V |
| Varistor Voltage (Max) | 14.4 V |
| Series | WE-VS |
| Energy | 0.05J |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Maximum AC Volts | 6 V |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 9 V |
| Current - Surge | 20 A |