Würth Elektronik
Producto No:
82557140
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SMT VARISTOR POWER 0402; 14VRMS;
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 21.6 V |
| Capacitance @ Frequency | 93 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 24 V |
| Varistor Voltage (Max) | 27 V |
| Series | - |
| Energy | 0.05J |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Maximum AC Volts | 14 V |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 18 V |
| Current - Surge | 20 A |