WAGO Corporation
Producto No:
826-160
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
FEEDTHROUGH TERMINAL BLOCK; 4 MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.0445
$5.0445
10
$3.8437
$38.437
25
$3.60012
$90.003
50
$3.20017
$160.0085
100
$3.130535
$313.0535
250
$2.88705
$721.7625
500
$2.608776
$1304.388
1000
$2.313126
$2313.126
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Positions Per Level | 1 |
| Color | Gray |
| Front Panel Wire Connection | Push In Clamp - Wire Entry Angled to Panel |
| Panel Mount Type | 2 Piece |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-28 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 20 A |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.039 ~ 0.157" (1.0 ~ 4.0mm) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Pitch | - |
| Features | - |
| Package | Box |
| Width | 0.276" (7.00mm) |
| Rear Panel Wire Connection | Push In Clamp - Wire Entry Angled to Panel |