82A0111-24-5
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
82A0111-24-5
Descripción:
HOOK-UP STRND 24AWG 600V GREEN
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.004" (0.09mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Conductor Strand 105/44
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color Green
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.037" (0.94mm)