TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
82A0111-26-90
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 26AWG 600V WHT/BLK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.004" (0.09mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759, FlexLine |
| Length | - |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 63/44 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White, Black Stripe |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.033" (0.84mm) |
| Base Product Number | 82A0111 |